Корзина
86 отзывов
+38(093)530-83-79
Компанія "Інструмент-гараж"

Вибрати бензопилу.

Вибрати бензопилу.
Вибір бензопили досить складний, особливо для людей, які раніше бензопилою не користувались. Попробую трошки пролити світло та полегшити зробити правильний вибір.

27.01.16

Перед покупкою бензопили люди часто задають питання: " Яку пилу краще купити ― дорогу чи дешеву, STIHL чи HUSQVARNA, потужню чи слабшу?" Безопили діляться на 3 класи: 1. Побутові пили для саду і домашнього господарства; 2. Легкі професійні пили для фермерів і лісових господарств; 3.Професійні пили для валки лісу.

Побутові пили для саду і дому. Побутові пили предназначені для роботи в саду і на дачі. Вони розраховані в середньому на використання до 20 мотогодин в місяць, мають перервний цикл роботи (після баку неперервної роботи їм слід дати "відпочити" до повного остигання). Невелика вага та економічність таких пил цілком і повністю компенсують малу потужність. 

Легкі професійні пили. Можуть використовуватися в більш жорсткому режимі. Моторесурс і час безперервної роботи в них значно вище. Такі пили ідеально підходять для фермерів, лісників, працівників паркових та лісових господарств. Вони розраховані на 3-5 годин роботи щодня.

Професійні пили для валки лісу, або як їх ще називають "тяжкі бензопили". Такі пили, як правило досить потужні (від 2.5 кВт і вище). Предназначені для безперервної роботи на протязі всього робочого дня (8 ― 10 годин). При всіх перевагах цих бензопил, є де-які недоліки: вага, розхід палива, незручність роботи на висоті.

Так що все ж вибрати? Однозначно, якщо Ви купуєте пилу для свого саду, треба купувати побутову або легку професійну бензопилу. "Не варто купляти самоскид, щоб возити сім'ю на дачу". Якщо у Вас фермерське або лісове господарство, то Вас повністю задовільнить легка професійна пила. 
А щодо вибора фірми пам'ятайте: ріже дерево не фірма, а ланцюг!
Щасливих Вам покупок!
Ласкаво просимо завітати в наш магазин в селі Сокільники Львівської області або зателефонувати: 093-530-83-79
 

 

 


 

Другие статьи
Контакты
 • Телефон:
  +380677180922
  +380935308379
 • Контактное лицо:
  Олександр
 • Адрес:
  Львів -Сокільники, вул. Л.Українки 36а, Львов, Львовская область, Украина
 • Email:
  jawa-tools@ukr.net
 • Skype:
  jawalviv
Карта