Кошик
71 відгук
Надійний продавець Prom.ua
+38(093)530-83-79
Компанія "Інструмент-гараж"

Виробник - Китай!

Виробник - Китай!
Що такє Китай і з чим його їдять? Якісний, чи неякісний інструмент роблять в Китаї?

06.06.16

Що таке Китай і з чим його їдять?
Досить часто люди, при покупці будь-якої техніки, питають: "У вас є дешева болгарка (перфоратор, акумулятор, стабілізатор, тощо), але не китайська?". Так що ж це за виробник - КИТАЙ? Якісний товар робить ця країна, чи неякісний? Одразу хочу зазначити: КИТАЙ - один, з найякісніших виробників в Світі! "А чому я купив електочайник (або щось інше) і він одразу згорів?" - скаже де-хто з Вас. Я на 100% впевнений, що на чайнику, який зіпсував людині настрій не було написано: "Made in PRC" або "Made in China", бо товари, які підписані країною-виробником "Зроблено в Китаї" є бездоганної якості.
Так як я займаюсь бензо-електроінструментом, то спробую розповісти про "не зовсім добру китайську якість" на прикладі болгарки. Зайдемо в любий гіпермаркет або на базар, щоб вибрати болгарку з диском 125 і потужністю 900 Вт. Які тільки болгарки не запропонують Вам продавці - "німецькі" за 450 грн, "руські" за 550 грн, "голяндерські" за 700 грн, "англійські", "чеські", "словенські" ... ну любе і різне, але не Китай, бо як правило, покупця нудить від одного слова "Китай". В результаті покупець купляє "ніби німецьку" китайську болгарку за 400 грн і щасливий йде додому, а по дорозі себе тішить: "Навіщо мені дорожча - я ж не професіонал...". Чудес не буває - Ви платите за товар рівно стільки, скільки коштує начинка цього товару. Вартість і якість товару залежать не від виробника, а від замовника (власника бренду). Любий з Вас, маючи капітал від 25000$ (мінімум контейнер товару), може поїхати на Виставку в Китай і замовити "ніби німецький" бренд, наприклад "Vasja-tools", потім порозкидати по базарам і нажити бабла (або гємор). До прикладу: були такі (ніби німецькі) фірми, як Валер, Дефіант, Кінзо...
Як робиться ціна на дешевий інструмент?
На Виставці китайці пропонують інструмент без назви, вони рекламуть дизайн та переваги даної моделі. Покупець питає ціну штуки (болгарки) і тут починаються торги:
Китаєць: 15$
Покупець: дорого, я хочу придбати за 5$
Китаєць: ОК! Але я тоді змушений здешевити начинку і інструмент буде неякісним.
Потім все залежить від "Власника бренду" або Покупця. Якщо Покупець хоче "нажити і втекти", то в продажу піде дешевий "ніби цімецький" злом, а якщо Покупець хоче й надалі просувати свій бренд, то на ринку з'явиться інструмент середньої якості за відповідну ціну.
Найгірше це підробки брендового інструменту!
 

Джерело: "Інструмент гараж" Олександр Яковина

Інші статті
Контакти
 • Телефон:
  +380677180922
  +380935308379
 • Контактна особа:
  Олександр
 • Адреса:
  Львів -Сокільники, вул. Л.Українки 36а, Львів, Львівська область, Україна
 • Email:
  jawa-tools@ukr.net
 • Skype:
  jawalviv
Мапа