+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Пряма шліфмашина Makita GD0601 (Makita GD 0601)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шліфмашина Makita GD0601 - це професійний інструмент для внутрішнього шліфування, зачистки та чистової обробки. . Двигун надійно захищений від пилу , конструкція корпуса дуже зручна в работі.
В комплект поставки входить цанговий патрон 6 мм, зажимна гайка та 2 ключа на 13.
В комплект поставки входить цанговий патрон 6 мм, зажимна гайка та 2 ключа на 13.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Вес | 1.7 кг |
| Производитель | Makita |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип шлифмашины | прямая |
| Размер цанги | 6 мм |
| Максимальное количество оборотов | 25000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 5 231 ₴
- Нет в наличии
- Код: gd0601
5 231 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


