+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79
Розпродаж


Акумуляторна газонокосарка AL-KO Moweo 3.85 Li
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Легкий пластиковий корпус для високої маневреності
- Зручне управління висотою зрізання
- Ручка для зручності транспортування
- Ергономічне кермо зі зручною рукояткою
- Короткий час заряджання - лише 90 хвилин
Бездротовий двигун з інноваційними літій-іонними технологіями - це суть акумулярних газонокосарок AL-KO Moweo серії акумуляторів "EnergyFlex".
Комплектується зарядним пристроєм і акумулятором!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Тип | Газонокосилка |
| Рекомендуемая площадь | 800 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 380 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Тип травосборника | Мягкий |
| Объем травосборника | 45 л |
| Тип привода колес | Нет |
| Выброс скошенной травы | Выброс в травосборник |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Напряжение аккумулятора | 40 В |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Время работы от аккумулятора | 30 мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Аккумулятор |
- Цена: 13 374 ₴
- Нет в наличии
- Код: 113278
13 374 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


