
Бензинова газонокосарка AL-KO Highline 46 XLR-A
Ця газонокосарка, що розроблена в Німеччині та виготовлена в Австрії, відрізняється найвищою якістю. Сучасний дизайн робить її привабливою у кожному саду. Складові компоненти та матеріали збільшують термін служби бензинової газонокосарки.
Бензинова газонокосарка Steelline 46 XLR-A Plus з шириною косіння 46 см забезпечує швидкий прогрес навіть в садах середнього розміру (площею до 1400 м²). Висота косіння регулюється централізовано у 7 ступенів від 30 до 80 мм. Наша газонокосарка приводиться до руху двигуном AL-KO Pro потужністю 2,1 кВт з верхніми клапанами. Вона забезпечує чудову ефективність, що стає помітною завдяки більшій потужності та меншому споживанню.
Завдяки одношвидкісному приводу та колесам розміру XXL без зусиль плавною ходою пересувається садом. Функція 3 в 1 пропонує косіння, збирання та мульчування газону. Кермо ергономічної форми підвищує комфорт під час роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Австрия |
| Тип | Газонокосилка |
| Рекомендуемая площадь | 1400 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 46 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Тип травосборника | Жесткий |
| Объем травосборника | 70 л |
| Тип привода колес | Задний |
| Мульчирование | Да |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Выброс скошенной травы | Задний выброс |
| Материал деки | Сталь |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 140 куб. см |
| Мощность двигателя | 5.5 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2.1 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 27 кг |
- Цена: 14 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 119964
14 999 ₴
- +380 (93) 530-83-79
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


