+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79


Полірувальна шліфмашина Makita PW 5000 CH
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полірувальна машина Makita PW 5000 CH:
переваги:
- Електронний контроль обертів, який підтримує оберти під навантаженням
- Плавний пуск и регулятор обертів двигуна для оптимального режиму шліфовки
- Система подачі рідини через шпиндель в місце між шліфувальним диском та поверхнею
- Регулятор подачі рідини розташований під рукою
- Фіксація вимикача для постійної швидкості
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Вес | 2.3 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Makita |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4400 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Страна производитель | Япония |
- Цена: 16 584 ₴
- Нет в наличии
- Код: pw5000ch
16 584 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


