+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79


Бормашинка ALPHA-TOOLS SG 160 AK
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальна бормашина для любительського використання. Високі оберти до 35000 об/хв забезпечують стабільну і надійну роботу інструменту. Потужність 160 Вт. Ідеально підходить для майстрування і моделювання різних міні конструкцій. В комплекті є гнучкий вал та 100 різних насадок. Комплектується алюмінієвим кейсом. Гарантія 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 160 Вт |
| Вес | 0.15 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | ALPHA |
| Максимальное количество оборотов | 32500 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | прямая |
- Цена: 1 750 ₴
- В наличии
- Код: sg160ak
1 750 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


