+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Плиткоріз BauMaster TC-9816L 600 Вт
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BauMaster TC-9816L - використовують у різанні різного виду керамічної плитки. Функціонує на 600 Вт з диском у 180 мм в діаметрі і ріже до 34 мм у глибину. Завдяки захисному кожуху оператор захищений від попадання до нього сміття. Модель з нижнім розташуванням двигуна дозволяє обробляти заготівлі різних розмірів. Завдяки хромованому столу, який може змінювати своє становище до 45 градусів легко відрегулювати комфортне для робіт його становище. Алмазний диск TC-9816L виконує прямий зріз з гладким і трохи закругленим краєм. З ванною для води можна виконувати мокрий різ.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 600 кВт |
| Производитель | BauMaster |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.2 мм |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество скоростей | 1 шт |
| Максимальная глубина реза | 34 мм |
| Число оборотов холостого хода | 2950 об/мин |
| Угол реза | 45 град. |
- Цена: 3 060 ₴
- В наличии
- Код: TC-9816L
3 060 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


