+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79
-5%




Болгарка ФІОЛЕНТ МШУ2-9-125E (регулятор обертів)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Професійні болгарки Фіолент відрізняються надійністю, при досить доступній ціні. Редуктор зроблений з міцного сплаву. Сервіс досить надійний і не дорогий. При формулі ціна/якість цей інструмент заслуговує на увагу покупців. Ідеально підходить, як для домашніх потреб так і професійного застосування. Дана модель має константну електроніку з регульованими обертами від 2800 до 11000 об/хв
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Вес | 1.3 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Фиолент |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
- Цена: 1 709,05 ₴
- В наличии
- Код: ag2-9-125e
1 799 ₴
1 709,05 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


