+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79



Акумуляторний ударний шуруповерт MAKITA DHP484Z (без зарядного і акумулятора)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надійний професійний ударний дриль-шуруповерт DHP484Z серії LXT з використовується для свердління та встановлення гвинтів у деревину, метал та пластмасу. Безщітковий двигун. Сведління сталі до 13 мм, свердління деревини до 76 мм. До цієї моделі підходять будь-які акумулятори серії LXT 18V - від 1,3 Ah до 5,0 Ah. Версія DHP482Z поставляється без зарядного пристрою та акумулятора.
Найдешевший акумулятор до цієї моделі Li-ion BL1815N (1.3 Ah) можна придбати за акційною ціною 1835 грн. та Зарядний пристрій DC18RC LXT за ціною 2599 грн.
Найдешевший акумулятор до цієї моделі Li-ion BL1815N (1.3 Ah) можна придбати за акційною ціною 1835 грн. та Зарядний пристрій DC18RC LXT за ціною 2599 грн.
| Питание | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | Makita |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 30000 уд/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Страна производитель | Япония |
| Тип | Шуруповерт |
| Максимальный крутящий момент | 54 H*m |
| Состояние | Новое |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Количество степеней затяжки | 21 |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
- Цена: 8 314 ₴
- Нет в наличии
- Код: dhp484z
8 314 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


