+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Маятникова пила з протяжкою STURM MS5525WM
Описание
Характеристики
Информация для заказа
STERN MS5525WM - професійна двошвидкісна торцювальна пилка високої точності. Досить зручна, як при стаціонарному застосуванні в майстернях, так і на виїзних роботах. На відміну від більшості аналогів дві швидкості дозволяють використовувати інструмент не тільки для робіт з деревиною, але також із пластиком і навіть металом (за умови встановлення відповідного оснащення). Є функція протягування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stern |
| Страна производитель | Китай |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 255 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4500 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 90 мм |
| Максимальная ширина пропила | 340 мм |
| Угол наклона | 45 град. |
| Угол поворота | 45 град. |
| Гарантийный срок | 24 мес |
- Цена: 12 105 ₴
- В наличии
- Код: ms5525wm
12 105 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


