+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79
Топ


Бензопила TRESZER TRS 5
Описание
Характеристики
Информация для заказа
TRESZER TRS 7 - це сучасна бензопила для професійного використання у фермерському господарстві. Потужність 2,6 кВт дає можливість заготовлювати дрова та спилювати дерева досить середніх діаметрів. Досить економічна: 0,4 л/год. Є можливість використовувати шину до 45 см.
Ця пила оснащена боковою натяжкою ланцюга, що робить її привабливою в використанні.
Ця пила оснащена боковою натяжкою ланцюга, що робить її привабливою в використанні.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | TRESZER |
| Страна производитель | Сербия |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 40 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Количество оборотов | 3200 об/мин |
| Объем масляного бака | 0.26 мл |
| Вес | 5.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 45 куб. см |
| Мощность двигателя | 3.4 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 500 мл |
| Расход топлива | 0.4 л/ч |
- Цена: 3 611 ₴
- Нет в наличии
- Код: trs5
3 611 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


