+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Ланцюг TRESZER (325" / 1,5 / 64)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ланцюг TRESZER (325" / 1,5 / 64) використовується в бензопилах багатьох відомих виробників: Hurqvarna, Makita, AL-KO, SOLO, Oleo-Mac , TRESZER ...тощо.
Довжина напрямної шини має бути 38,5 см, крок 0,325", товщина ланки1,5 мм
Довжина напрямної шини має бути 38,5 см, крок 0,325", товщина ланки1,5 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Сербия |
| Производитель | TRESZER |
| Ширина паза | 1.5 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Длина шины | 38.5 мм |
| Количество звеньев цепи | 64 шт |
| Толщина звена | 1.5 мм |
- Цена: 353 ₴


