+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79
Топ




Акумуляторна ланцюгова пила Styrm CC9920CLM 20 В (без АКБ та ЗП)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила CC9920CLM використовується для обрізки гілок садових дерев, чагарників, заготівлі дров дрібних для багаття або печі і т.д.
Особливістю даної моделі є :мінімальні габарити, оскільки інструмент розрахований під хват однією рукою, має невелику вагу та максимально простий у використанні. Ідеально підходить для обрізання гілок невеликого діаметру та заготівлі дрібних дров для багаття або розпалювання печі. Невеликі габарити та відсутність прив'язки до електромережі забезпечують зручність при висотних роботах, а низький рівень шуму гарантує комфорт для користувача. Інструмент оснащений LED підсвічуванням робочої зони та захистом від випадкового пуску.
Особливістю даної моделі є :мінімальні габарити, оскільки інструмент розрахований під хват однією рукою, має невелику вагу та максимально простий у використанні. Ідеально підходить для обрізання гілок невеликого діаметру та заготівлі дрібних дров для багаття або розпалювання печі. Невеликі габарити та відсутність прив'язки до електромережі забезпечують зручність при висотних роботах, а низький рівень шуму гарантує комфорт для користувача. Інструмент оснащений LED підсвічуванням робочої зони та захистом від випадкового пуску.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Аккумуляторная пила |
| Длина полотна | 100 мм |
| Расположение зубьев | Двустороннее |
| Длина шины | 100 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Скорость вращения цепи | 50 м/сек |
| Общие | |
| Питание | Аккумулятор |
| Напряжение | 20 В |
| Вес | 1.15 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
- Цена: 1 410 ₴
- Нет в наличии
- Код: cc9920clm
1 410 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


