+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Бензопила Rebiner CS45 (45 см, 2100 Вт)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Безкоштовна доставка!
Бензинова пила Rebiner CS45 відрізняється від конкурентів низькою витратою палива, малою вібрацією і кількістю шкідливих вихлопів. Інструмент застосовується для для обрізки дерев, розпилювання колод та дошок, може використовуватися в будівельних роботах. Масляний бак розміщується в передній частині картера. Примусове змащення ланцюга і шини застосовується для зниження тертя між ними, що збільшує термін служби пильної гарнітури.
Безумовна гарантія на негарантійний випадок!
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | REBINER |
| Страна производитель | Литва |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Количество оборотов | 8500 об/мин |
| Объем масляного бака | 0.2 мл |
| Вес | 7.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
- Цена: 3 950 ₴
- Нет в наличии
- Код: re-rs45
3 950 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


