
Стрічкова шліфмашина Styrm BS8512P
Стрічкова шліфмашина BS8512P - потужний, якісно зроблений інструмент професійного рівня, нескладний в експлуатації. Призначений для шліфування поверхонь та виробів із металу, дерева, може застосовуватися для зняття шару старого лаку, фарби.Використовується шліфувальна стрічка розміром 100x610 мм.Надійний двигун потужністю 1200 Вт, встановлений на шліфувальній машині Sturm BS8512P, надає шліфувальній стрічці швидкість до 500 м/хв, що у поєднанні з великим крутним моментом забезпечує швидку обробку великої площі поверхні. Простий у використанні швидкозатискний важіль дозволяє швидко замінити стрічку за допомогою однієї руки. Виготовлення шестерень та посадкових місць опорних підшипників з металу збільшило період безремонтної експлуатації шліфувальної машини. Вбудована система відведення пилу з великим пилозбірником шліфувальні машини Sturm BS8512P дає можливість утримувати робоче місце в чистоті і попереджає потрапляння пилу в органи дихання оператора.За необхідності безперервної тривалої роботи використовується система блокування вмикача.
| Основные | |
|---|---|
| Тип шлифмашины | ленточная |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Ширина шлифования | 100 мм |
| Длина ленты/листа | 610 мм |
| Ширина ленты/листа | 100 мм |
| Максимальная скорость ленты | 500 м/мин |
| Производитель | Sturm |
- Цена: 5 289 ₴
- В наличии
- Код: bs8512p
5 289 ₴
- +380 (93) 530-83-79
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


