

Акумуляторна пила Styrm CC9930CL Brushless (без акумулятора і зарядного)
Акумуляторна ланцюгова пила CC9930CL Brushless - Сучасна універсальна 36В акумуляторна ланцюгова пилка з лінійки садового інструменту відомої фірми Штурм. Перевагою цих акумуляторних пилок є : відсутність прив'язки до електромережі, практично безшумна робота, простота обслуговування, відсутність шкідливих викидів. Найвагомішу роль в цій ланцюговій пилі грає потужний безщітковий двигун, за рахунок нього збільшується стійкість до перевантажень і забезпечується краща продуктивність роботи на одному заряді АКБ, крім того, такий двигун не схильний до перегріву і дозволяє довше працювати без перерви. Модель оснащена повним набором сучасних опцій, включаючи систему активного гальма, що забезпечує миттєву зупинку ланцюга та SDS – механізм швидкого натягу ланцюга.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 305 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 750 м/сек |
| Объем масляного бака | 0.075 мл |
| Вес | 2.78 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 3 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Время заряда аккумулятора | 90 мин |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 7 700 ₴
- В наличии
- Код: cc9930cl
7 700 ₴
- +380 (93) 530-83-79
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


