+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79
Подарок








Акумуляторна ланцюгова пила Rebiner RCS-40Li
Подарок к товару
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 450 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Акумуляторна ланцюгова пила Rebiner RCS-40Li»
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Безкоштовна доставка по Україні.
Rebiner RCS-40Li - це потужна компактна ланцюгова пила для побутового використання. Вона використовується для обрізки гілок і спилювання дерев на присадибній ділянці, а також для нарізки дров та інших розпилювальних робіт у домашньому господарстві. Одного заряду акумулятора вистачає для 40-50 хвилин безперервної роботи.
* постачається з акумулятором 40V і зарядним.
Rebiner RCS-40Li - це потужна компактна ланцюгова пила для побутового використання. Вона використовується для обрізки гілок і спилювання дерев на присадибній ділянці, а також для нарізки дров та інших розпилювальних робіт у домашньому господарстві. Одного заряду акумулятора вистачає для 40-50 хвилин безперервної роботи.
* постачається з акумулятором 40V і зарядним.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | REBINER |
| Страна производитель | Литва |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 350 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Количество оборотов | 5500 об/мин |
| Объем масляного бака | 150 мл |
| Вес | 4.7 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 40 В |
- Цена: 7 700 ₴
- Нет в наличии
- Код: rcs-40li
7 700 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00



