+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Лобзик електричний Styrm JS4175Q
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електролобзик Styrm JS4175Q - легкий і зручний в експлуатації, надійний і продуктивний інструмент. Призначений для обробки заготовок із різних матеріалів - товщина заготовок. із деревини до 80 мм, із сталі — до 8 мм. Число ходів регулюється в діапазоні 500 - 3000 ходів за хвилину. У лобзику Sturm JS4175Q встановлений захищений від перевантажень двигун потужністю 750 Вт. 4-х ступінчастий маятниковий хід забезпечує легкий вибір оптимального режиму пиляння шляхом перемикання важеля. Регулятор швидкості дає можливість вибрати число ходів пилки в залежності від матеріалу, що обробляється.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3000 ход/мин |
| Наклон подошвы | 45 град. |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Производитель | JS |
| Максимальная глубина пропила | |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 80 мм |
| Максимальная глубина пропила (алюминия) | 3 мм |
| Максимальная глубина пропила (цветного металла) | 3 мм |
| Максимальная глубина пропила (меди) | 3 мм |
| Максимальная глубина пропила (стали) | 3 мм |
| Максимальная глубина пропила (пластика) | 3 мм |
- Цена: 1 533 ₴
- В наличии
- Код: js4175q
1 533 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


