+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Відбійний молоток SDS max YATO YT-82001
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відбійний мережевий молоток SDS max YATO YT-82001 рекомендується для важких робіт по знесенню і робіт з пробивання отворів, отворів в цегляних стінах. Потужність 1600 Вт дозволяє виконувати будь-які професійні завдання. Ідеально підходить для знесення бетону та залізобетону, а також кування в асфальті. Енергія удару 65 Дж. Оснащений ударним механізмом підвищеної зносостійкості. Короткий хід поршня з великим діаметром забезпечує захист від удару.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Тип патрона | SDS-max |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Максимальная сила удара | 65 Дж. |
| Максимальное количество ударов | 1900 уд/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Вес | 14 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
- Цена: 10 500 ₴
- В наличии
- Код: yt-82001
10 500 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


