+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Відбійний молоток SDS max YATO YT-82133
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легкий відбійний молот SDS max YATO YT-82133 - потужний інструмент для завдань по довбанню, розбиванню, подрібненню цегли та каменю. Мала вага (всього 4.8 кг) і максимальна потужність (15 Дж) гарантує швидкий прогрес роботи з меншим зусиллям для оператора. Ідеальний інструмент для сантехніків, електриків і будівельних робіт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Тип патрона | SDS-max |
| Потребляемая мощность | 1150 Вт |
| Максимальная сила удара | 15 Дж. |
| Максимальное количество ударов | 4000 уд/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Вес | 4.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
- Цена: 6 500 ₴
- В наличии
- Код: yt-82133
6 500 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


