+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79



Електрокоса Енергомаш ГК-351850 1850 Вт
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрокоса Енергомаш ГК-351850 – універсальна та продуктивна коса побутового призначення для догляду за присадибною територією. Оснащена продуктивним 1850 Вт електромотором, а також прямою нероз'ємною штангою зі сталевим приводним валом всередині, що дозволяє передати більший момент, який крутить, до ріжучого оснащення і ефективно використовувати інструмент не тільки при роботі з м'якою травою, але і при скошуванні жорсткої трави, а також молодої порослі чагарника за допомогою трилопатевого ножа. Завдяки верхньому розташуванню двигуна електрокоса може застосовуватися при скошуванні сирої трави, оскільки виключається безпосередній контакт електрочастини з вологою. Крім того, таке компонування знижує ймовірність попадання в двигун пилу та абразивних частинок. Енергомаш ГК-351850 має Т – образну (велосипедного типу) рукоять – з її допомогою забезпечується кращий контроль над інструментом та зручність у процесі роботи. При необхідності рукоятку можна налаштувати під конкретного користувача – передбачена можливість поздовжнього регулювання. Додатковий комфорт під час транспортування забезпечує спеціальна поролонова накладка. За безпеку використання відповідають захисний кожух збільшеного розміру, що перешкоджає випадковому пошкодженню оператора частинками трави або чагарника та блокатором пускової клавіші, що виключає випадковий запуск інструменту. Для надійної фіксації подовжувача на корпусі електрокоси передбачено спеціальний зачіпний гак. У комплектацію до моделі Енергомаш ГК-351850входять косильна котушка, трилопатевий ніж і наплічний ремінь із захисним щитком.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Енергомаш - Е.М.А |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Электрокоса |
| Питание | Сеть 220В |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания лески | 450 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Частота тока | 50 Гц |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1850 Вт |
- Цена: 3 579 ₴
- Готово к отправке
- Код: ГК-351850
3 579 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


