+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79
-5%


Шуруповерт мережевий Енергомаш ДУ-21400 400 Вт
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Енергомаш ДУ-21400 – одношвидкісний електричний шуруповерт, який перевірений часом. Зручний у використанні. Особливість інструменту: невеликі габаритні розміри та маса - забезпечують додаткову зручність при роботах в умовах з обмеженим доступом, наприклад, при виготовленні та збиранні корпусних меблів.
Призначення:
- для вкручування/викручування різних кріпильних елементів (шурупів, шурупів, гвинтів) а також для свердління в різних матеріалах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Енергомаш - Е.М.А |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 17 |
| Максимальный крутящий момент | 15 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 750 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
- Цена: 997,50 ₴
- В наличии
- Код: ДК-21400
1 050 ₴
997,50 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


