+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Насос фекальний 900Вт з ножем Styrm WP9709SW
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Заглибний фекальний насос Sturm WP9709SW - Високопродуктивний, простий та зручний в експлуатації насос побутового призначення. Призначений для відкачування брудної води з вигрібних ям, затоплених льохів, підвалів та інших приміщень. Може використовуватися зниження рівня грунтових вод як дренажного насоса. У насосі Sturm WP9709SW встановлений двигун потужністю 900 Вт із вбудованою системою захисту від перевантажень та перегріву. Допустима глибина занурення 5 м, максимальна висота підйому води 12 м. Насос оснащений різальним пристроєм для подрібнення у брудній воді довговолокнистих об'єктів (паперу, соломи, волосся тощо). Поплавковий вимикач в автоматичному режимі відключає двигун при мінімальному рівні води, що відкачується (35 см) і включає при підвищенні рівня. Для захисту вузлів та деталей насоса Sturm WP9709SW від механічних пошкоджень та підвищення надійності агрегату корпус виготовлений із чавуну. Ергономічна ручка для перенесення забезпечує зручність у транспортуванні насоса.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Star |
| Вид насоса | Дренажно-фекальный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Пропускная способность | 18 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глубина до зеркала воды | 5 м |
| Максимальная глубина погружения | 12 м |
| Качество воды | Грязная |
| Вес | 19 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
- Цена: 6 513 ₴
- В наличии
- Код: wp9709sw
6 513 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


