+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Насос фекальний 750Вт з ножем Styrm WP9775SW
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Заглибний фекальний насос WP9775SW - продуктивний, зручний та простий в експлуатації для побутового застосування. Призначений для відкачування рідини з вигрібних ям, затоплених льохів, підвалів та інших приміщень, осушення басейнів та штучних ставків, роботи в системах поливу та зрошення низького тиску. У насосі Sturm WP9775SW встановлений двигун потужністю 750 Вт із системою захисту від перевантажень та перегріву. Продуктивність приладу 14000 л / год, глибина занурення 5 м, максимальна висота підйому води 12 м. Допускається вміст у воді, що перекачується, твердих включень діаметром до 35 мм. Насос Sturm WP9775SW оснащений ергономічною рукояткою для зручності у транспортуванні. Для збільшення надійності та запобігання корозії корпус насоса виготовлений із чавуну, роторний вал покритий хромом.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Star |
| Вид насоса | Дренажно-фекальный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Пропускная способность | 18 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 450 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глубина до зеркала воды | 5 м |
| Максимальная глубина погружения | 12 м |
| Качество воды | Грязная |
| Вес | 19 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
- Цена: 5 268 ₴
- В наличии
- Код: wp9775sw
5 268 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


