+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Пила циркулярна Styrm CS50190
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Циркулярна пилка CS50190 - має двигун потужністю 1600 Вт, підходить для виконання пропилів по дереву та пластику, може виконувати роботу під кутами 45 і 90 градусів. У роботі використовуються диски діаметром 185 мм. Швидкість обертання диска в режимі холостого ходу 5000 об / хв, максимальна глибина пропилу 59 мм. Кут нахилу пиляльного блоку змінюється в діапазоні від 0 до 45 градусів. Паралельна напрямна забезпечує регулювання ширини матеріалу, що відрізається по всій довжині заготовки.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 190 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5000 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 59 мм |
| Угол наклона | 45 град. |
| Возможность стационарного крепления | Нет |
| Вес | 5.8 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
- Цена: 2 796 ₴
- В наличии
- Код: cs550190
2 796 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


