+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79
-5%




Болгарка Енергомаш УШМ-90180Р 1900 Вт
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфмашина Енергомаш КШМ-90180Р - досить потужний і простий інструмент для побутового застосування. Вона має потужний двигун 1900 Вт, який забезпечує можливість обертання диска зі швидкістю до 8 000 об / хв. Одна з важливих переваг цієї моделі – наявність функції регулювання обертів. Можливість регулювати частоту обертання (від 3000 до 8000 об/хв) дозволяє виставити найбільш підходящу швидкість виконання конкретної роботи. Основна рукоятка подовжена, додаткова рукоятка, що знімається, може встановлюватися в одному з трьох положень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Енергомаш - Е.М.А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1900 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 8000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
- Цена: 2 296,15 ₴
- В наличии
- Код: ушм-90180р
2 417 ₴
2 296,15 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


