+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Електропила MAKITA UC 4041 A
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Проста і надійна ланцюгова пила фірми Макіта з шиною 40 см дозволяє виконувати будь-які задачі по догляду за садом і городом. Особливістю електропили UC4041A є те, що вона комплектується шиною та ланцюгом фірми OREGON, що є гарантією довговічності ріжучих елементів.
Оригінал. Офіційна Гарантія 36 місяців, при реєстрації Гарантійного талону на сайті www.makita.ua
Оригінал. Офіційна Гарантія 36 місяців, при реєстрації Гарантійного талону на сайті www.makita.ua
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Основные | |
| Длина шины | 40 мм |
| Производитель | Makita |
| Объем масляного бака | 0.2 мл |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Вес | 4.7 кг |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина пропила, (мм) | 360 |
- Цена: 8 156 ₴
- Нет в наличии
- Код: uc4041a
8 156 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


