
Бормашина для тяжелых работ IB/E Proxxon 28481
Високооборотний двигун з електронним регулюванням у всьому діапазоні швидкостей розрахований на тривалу роботу без перерв. Сталевий шпиндель обертається в шарикопідшипнику, що виключає биття. У комплекті цанговий затиск і шість трипелюстковими сталевих цанг МІКРОМОТ (1,0 - 1,5 - 2,0 - 2,4 - 3,0 - 3,2 мм).
Технічні дані: Швидкість - 5000-20000 об / хв. Максимальна споживана потужність - 100 Вт Напруга: 220-240 в. Головка з литого під тиском алюмінію. Корпус з посиленого скловолокном поліаміду. Довжина 230 мм. Вага 500 р Ізоляція по 2 класу. Шийка 20 мм дозволяє використовувати будь станини й затиски серії МІКРОМОТ.
Комплектація 34 витратними інструментами промислового якості. Всі хвостовики діаметром 2,35 мм. Набір з шести трипелюстковими сталевих цанг забезпечує затиск змінного інструменту від 1,0 до 3,2 мм і довговічний пластиковий футляр.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Вес | 0.5 кг |
| Производитель | Proxxon |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Германия |
| Тип шлифмашины | многофункциональная |
| Максимальное количество оборотов | 20000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 4 912 ₴
- Нет в наличии
- Код: 28481
4 912 ₴
- +380 (93) 530-83-79
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


