+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79
Акція
Подарок


Електропила AL-KO EKS 2400 /40
Подарок к товару
Закажи и получи подарокВы экономите 580 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Електропила AL-KO EKS 2400 /40»
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Проста і надійна ланцюгова пила фірми AL-KO з шиною 40 см дозволяє виконувати будь-які задачі по догляду за садом і городом. Швидка натяжка ланцюга. Потужний двигун 2.4 кВт.
Електропили AL-KO на голову краще своїх відомих конкурентів, тому що ця пила комплектується ланцюгом, шиною і зірочкою фірми OREGON. Також сильною стороною електропил цього бренду є захищений від бруду маслонасос.
Акційна пропозиція на ОСІНЬ 2022:
- додатковий ланцюг OREGON
- масло для ланцюга 1л.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 5.6 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | AL-KO |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 400 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Потужність | 2400 кВт |
- Цена: 6 899 ₴
- Готово к отправке
- Код: 112 808
6 899 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00



