+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Токарний станок по дереву DB 250 Proxxon 27020
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Токарний станок по дереву DB 250 використовують для виготовлення точних деталей по дереву.Переважно це іграшки, посуд, шахмати, світильники, тощо. Також цей станок необхідний для моделювання.
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплектующего | Вращающийся центр |
| Производитель | Proxxon |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина деталі | 250 мм |
| Швидкість мінімальна | 1000 об/хв |
| Швидкість максимальна | 5000 об/хв |
| Висота супорту | 25 мм |
| Висота центру | 40 мм |
- Цена: 9 125 ₴
- Нет в наличии
- Код: 27020
9 125 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


