+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79
-5%






Болгарка Sturmax AGM90121P
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Sturm AG90121P – надійна професійна болгарка (КШМ) під робочий діаметр диска 125 мм. Завдяки оптимальному компонування, модель відмінно лежить в руках, відносно невелика маса сприяє комфорту використання при тривалих роботах, а компактні розміри корпусу та клиноподібний корпус редуктора забезпечують зручність роботи в умовах обмеженого простору. Інструмент оснащений потужним 1200 Вт електродвигуном з додатковим бронюванням армованою ниткою від пилу та абразивних частинок, редуктором із шестернями підвищеної міцності, фірмовими підшипниками з пилозахистом – все це дозволяє впевнено використовувати болгарку при роботі з різними матеріалами, включаючи камінь та плитку. Передбачено захист від навантаження. Мережевий кабель має гумову ізоляцію, що зберігає його гнучкість і еластичність при роботі в умовах знижених температур. У комплектацію болгарки Sturm AG90121P входять додаткова бокова рукоятка, ключ для зміни оснастки, а також комплект вугільних щіток.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Страна производитель | Китай |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
- Цена: 1 691 ₴
- В наличии
- Код: agm90121p
1 780 ₴
1 691 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


