+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79
-5%


Болгарка Sturmax AGM90125PE
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Sturmax AGM90125PE – надiйна професійна болгарка (КШМ) Sturmax, пiд робочий дiаметр диска 125 мм. Завдяки оптимальному компонуванню модель чудово лежить у руках, а збалансованi масогабаритнi показники сприяють кращому контролю, навiть пiд час роботи у важкодоступних мiсцях. Iнструмент оснащений високопродуктивним, одним iз найпотужнiших у класi, 1500 Вт електродвигуном Heavy Duty з посиленим пилозахистом StoneCut, що дозволяє впевнено використовувати болгарку пiд час роботи з каменем та плиткою. Передбачений захист вiд перевантаження. Однiєю з ключових особливостей моделі Sturmax AGM90125PE є система ElectronicPowerManager, що забезпечує можливість регулювання обертiв у широкому дiапазонi вiд 3000 до 11000 об/хв, а також плавний запуск iнструменту, який усуває ривок при стартi та сприяє довговічності колекторно-щiткового вузла. Крiм того, система EPM дозволяє підтримувати постiйнi робочi оберти на валу шпинделя незалежно вiд навантаження. Завдяки наявностi таходатчика система плавно та точно регулює подачу потужностi, компенсуючи змiни навантаження, що гарантує стабільну швидкість обертання та підвищує ефективнiсть роботи. Для більшої зручностi та зменшення витрат часу на пiдготовчi дiї болгарка комплектується захисним кожухом iз швидкозатискним крiпленням. Довгий чотириметровий мережевий кабель iз гумовою iзоляцiєю значно розширює робочу зону iнструменту без необхiдностi використання додаткового подовжувача.У стандартну комплектацію моделі Sturmax AGM90125PE входить твердосплавний олівець MetalScriber (встановлюється у додаткову рукоятку) для швидкої та точної розмiтки оброблюваної поверхнi.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Страна производитель | Китай |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
- Цена: 1 870,55 ₴
- В наличии
- Код: agm90125pe
1 969 ₴
1 870,55 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


