+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Електрогазонокосарка AL-KO Comfort 46.4 E
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надійна електрогазонокосарка з металевим корпусом. Ідеально підходить для тих людей, які не дуже люблять заморачуватись бензо-інструментом. Легка в обслуговуванні, потужна, великі задні колеса, та багато інших переваг - роблять цю косарку досить популярною. При наявності електроенергіїї, цією косаркою можна покосити великі ділянки до 3000 м2.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Газонокосилка |
| Максимальная ширина скашивания | 46 мм |
| Высота скашивания | 65 мм |
| Тип травосборника | Жесткий |
| Объем травосборника | 37 л |
| Тип привода колес | Нет |
| Мульчирование | Да |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Выброс скошенной травы | Задний выброс |
| Количество колес | 4 шт |
| Материал деки | Сталь |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
- Цена: 11 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: c46.4e
11 499 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


