+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79
-5%




Вирубні ножниці по металу STURM ESM9060P
Подарок к товару
Закажи и получи подарокВы экономите 159 ₴, 300 ₴
Получите эти позиции бесплатно при покупке «Вирубні ножниці по металу STURM ESM9060P»
Описание
Характеристики
Информация для заказа
STURM ESM9060P – вирубні ножиці по металу лінійки інструменту Sturm Professional. Призначені для швидкого і точного різу листового металу. Відмінно підійдуть як для домашнього, так і для професійного використання. Модель оснащена потужним 600 Вт електродвигуном і дає змогу впевнено впоратися з різними матеріалами: вуглецевою сталлю (до 1.6 мм), нержавіючою сталлю (до 1.2 мм), алюмінієм (до 2.5 мм). Для спрощення робочого процесу і підвищення точності виробленої операції, просічні ножиці Sturmax ESM9060P мають вбудований вимірювач товщини металу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturmax |
| Тип ножниц по металлу | Вырубные(высечные) |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Максимальная толщина реза | 2.5 мм |
| Минимальный радиус резания | 45 мм |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 2000 ход/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 177,75 ₴
- В наличии
- Код: ESM9060P
3 345 ₴
3 177,75 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00




