+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Ножниці для живоплоту МАКІТА UH4261
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричні ножниці до живоплоту МАКІТА UH4261 мають в собі три вимикача. Леза починають працювати тільки тоді, коли натиснуті два з трьох вимикача. Двусторонні леза забезпечують ідельний поріз живоплоту. Ножниці японської фірми Makita є надійним вашим помічником по догляду за садом. Довжина леза 42 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Япония |
| Тип | Сетевой кусторез |
| Длина шины | 420 мм |
| Мощность двигателя, Вт | 400 |
| Общие | |
| Питание | Сеть 220В |
| Вес | 2.9 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
- Цена: 2 263 ₴
- Нет в наличии
- Код: uh4261
2 263 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


