+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Електричний тример AL-KO GTE 550 Premium
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надійний тример Premium класу AL-KO GTE 550 Premium, з двигуном 550 Вт, стане надійним Вашим помічником по догляду за газоном. Він скошує траву в самих тяжкодоступних місцях і під різним кутом. Ріжучим елементом є лєска, з автоматичною регуліровкою довжини. Телескопічна ручка виставляється в любе зручне положення для комфортної роботи тримером.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Австрия |
| Тип | Триммер |
| Питание | Сеть 220В |
| Режущий элемент | Леска |
| Максимальная ширина скашивания | 300 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Снизу |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3 кг |
- Цена: 3 099 ₴
- Нет в наличии
- Код: 112926
3 099 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


