+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Пиляльний диск Makita 190x20 (24z) MAKBlade
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пиляльний диски MAKBlade міцні та високоякісні, забезпечують високу стійкість під час роботи з інструментом. Високоякісні зубці з довговічними ріжучими кромками знижують навантаження на інструмент та сприяють збільшенню терміну служби дискової пили. Вузькі диски забезпечують зниженню зносу і більш плавному різанню.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Япония |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна швидкість | 8040 об/хв |
| Makita ID код | MSC19024E |
| Кількість зубів | 24 шт |
| Товщина зуба | 2.2 мм |
| Товщина полотна | 2 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Діаметр диску | 190 мм |
- Цена: 812 ₴
- Нет в наличии
- Код: b-08894
812 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


