+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79
Супер ЦІНА


Снігоприбирач електричний AL-KO SnowLine 46E
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Снігоприбирач AL-KO SnowLine 46E комплектується потужним двигуном 2 кВт. Він не тільки ідеально підходить для використання на приватній ділянці, але й завжди готовий до роботи. Жодних додаткових затрат на обслуговування не потребує.
| Общие | |
|---|---|
| Ширина захвата | 46 мм |
| Вес | 15 кг |
| Максимальная глубина снега | 30 мм |
| Основные | |
| Производитель двигателя | AL-KO |
| Тип двигателя | Электрический |
| Производитель | AL-KO |
| Мощность двигателя, Вт | 2000 |
| Страна производитель | Германия |
- Цена: 4 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 112932
4 999 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


