+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Електричний плиткоріз RUBI BL-DU-200-BL (600 мм)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний плиткоріз RUBI BL-DU-200-L використовується для різки всіх видів керамічної плитки. Також його можна використовувати для порізки твердих будівельних матеріалів - граніту, мармуру, піщанику, тощо. Довжина порізу до 600 мм. Алмазний диск діаметром 200 мм. Може різати під кутом.
Комплектується підставкою під плиткоріз Rubi 25966.
| Общие параметры | |
|---|---|
| Вес | 22 кг |
| Основные | |
| Максимальный диаметр диска | 200 мм |
| Страна производитель | Испания |
| Производитель | Rubi |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Рабочая платформа | 57х37 |
| Толщина плитки | 32 мм |
| Размер плитки | 42х42 |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Длина резки | 60 мм |
| Скорость | 2750 об/мин |
| Габариты | 85х40х32 |
- Цена: 19 760 ₴
- Нет в наличии
- Код: 25972
19 760 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


