+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79
Супер ціна






Електричний плиткоріз RUBI DC-250 1200
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний плиткоріз RUBI DC-250 1200 використовується для різки всіх видів керамічної плитки. Також його можна використовувати для порізки твердих будівельних матеріалів - граніту, мармуру, піщанику, тощо. Довжина порізу до 1200 мм. Алмазний диск діаметром 250 мм. Може різати під кутом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rubi |
| Страна производитель | Испания |
| Максимальный диаметр диска | 250 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 1100 |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Длина резки | 120.5 мм |
| Скорость | 2790 об/мин |
| Размер плитки | 85х85 |
| Габариты | 149х79х131 |
- Цена: 38 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: 55941
38 500 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


