+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Електричний плиткоріз RUBI DV-200-1000
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний плиткоріз RUBI DU-200-1000 це нова модель компанії RUBI. Ця модель досить зручно розкладується та перевозиться в любе місце праці. Підсилена конструкція складних ніжок. Це надійний професійний інструмент для порізки керамічної плитки, кахелю, гресу та інших матеріалів для оздоблення.. Довжина порізу до 1000 мм. Алмазний диск діаметром 200 мм. Може різати під кутом.
| Основные | |
|---|---|
| Максимальный диаметр диска | 200 мм |
| Страна производитель | Испания |
| Производитель | Rubi |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Потребляемая мощность | 1100 кВт |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Рабочая платформа | 57х37 |
| Толщина плитки | 32 мм |
| Размер плитки | 765х765 |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Длина резки | 1000 мм |
| Скорость | 2790 об/мин |
| Габариты | 1710х650х1130 |
- Цена: 44 200 ₴
- Под заказ
- Код: 54911
Отправка с 06 мая 202644 200 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


