+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Електричний плиткоріз RUBI DC-250 850
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний плиткоріз RUBI DC-250 850 це надійний професійний інструмент для порізки будь-яких твердих матеріалів - кераміки, граніту, мармуру, піщаника, тощо. Довжина порізу до 850 мм. Алмазний диск діаметром 250 мм. Може різати під кутом. Не комплектується електричним кабелем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rubi |
| Страна производитель | Испания |
| Потребляемая мощность | 1500 кВт |
| Максимальный диаметр диска | 250 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Длина резки | 980 мм |
| Скорость | 2915 об/мин |
| Глубина реза | 90 мм |
| Размер плитки | 695х695 |
| Габариты | 1370х590х1310 |
- Цена: 38 400 ₴
- Нет в наличии
- Код: 54933
38 400 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


