+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79
-50%


Кутова шліфмашина MAKITA M9003
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інструмент входить в серію малих болгарок з диском 125 мм, продовжена ручка, потужний двигун 1050 Вт.
Кутова шліфувальна машина Makita M 9002:
Кутова шліфувальна машина Makita M 9002:
переваги
- Міцна спірально-зубчаста конічна передача забезпечує тривалий термін служби інструменту
- Ергономічний корпус інструменту розроблений з урахуванням форми руки
- Модель початкового рівня: для звичайного шліфування і видалення задирок в домашніх умовах.
- Оптимальний захист від пилу і піску завдяки лабіринтовим ущільнень.
- Обладнана м'якою ручкою для більшого контролю і комфорту.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Вес | 2.5 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Makita |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Страна производитель | Германия |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
- Цена: 4 269 ₴
- Нет в наличии
- Код: m9003
4 269 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


