
Рейсмус JET JWP-12
Легкий і компактний рейсмусовий верстат Jet JWP-12 призначений для індивідуального використання в столярних майстернях і «на виїзд» в умовах будівництва. Завдяки колекторному двигуну він важить всього 30 кг, володіючи при цьому потужністю 1,8 кВт. Двигуни цього типу вимогливі до дотримання температурного режиму, тому JWP-12 оснащений датчиком перегріву, що відключає живлення, коли потрібна перерва на охолодження.
За якістю стругання верстат не поступається стаціонарним моделям початкового рівня, навпаки, висока швидкість обертання ножового валу робить його в ряді випадків більш переважаючим. Є всі стандартні системи, характерні і для стаціонарних аналогів: механізм автоподачі, завантажувальний і розвантажувальний столи з роликами (для зручності транспортування і зберігання вони зроблені складними), ролики зверху корпусу для зворотної подачі заготовки. Регулювання висоти ножового вала, в залежності від розміру деталі, здійснюють єдиною обертовою рукояткою.
Подробнее:http://rozetka.com.ua/makita_2012nb/p195964/
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1.8 кВт |
| Производитель | JET |
| Страна производитель | Швейцария |
| Максимальная скорость подачи | 7 м/сек |
| Число оборотов холостого хода | 9000 об/мин |
| ЧПУ | Нет |
| Длина заготовки | 318 мм |
| Ширина заготовки | 155 мм |
| Тип фуговально-рейсмусового станка | Двухсторонний |
| Состояние | Новое |
| Дополнительный сервис | Сервисное обслуживание |
| Тип станка | Рейсмусовый |
| Дополнительные параметры | |
| Максимальная глубина строгания | 3 мм |
| Общие параметры | |
| Вес | 27 кг |
| Высота | 465 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Длина | 580 мм |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
- Цена: 22 350 ₴


