+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79

Електричний плиткоріз NORTON Clipper TR 200 E
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний плиткоріз NORTON Clipper TR 200 E це надійний професійний інструмент для порізки будь-якої плитки. Також його можна використовувати для порізки твердих будівельних матеріалів - граніту, мармуру, піщанику, тощо. Довжина порізу до 580 мм. Алмазний диск діаметром 200 мм. Може різати під кутом.
| Общие параметры | |
|---|---|
| Вес | 22 кг |
| Основные | |
| Максимальный диаметр диска | 200 мм |
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Norton |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Потребляемая мощность | 0.9 кВт |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина резки | 65 мм |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Размер плитки | 45х45 |
| Толщина плитки | 32 мм |
| Рабочая платформа | 57х37 |
| Скорость | 2915 об/мин |
| Габариты | 1170х390х1020 |
- Цена: 12 800 ₴
- Нет в наличии
- Код: clippertr200e
12 800 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


