+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79
Новинка


Електричний плиткоріз NORTON CLIPPER TR 232 L
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плиткоріз TR 232 L — це професійний верстат покращеної конструкції, який призначений для мокрої різки плитки розміром до 120 см. Дана модель з використанням диска діаметром 230 мм забезпечує прямий пропил матеріалу з глибиною до 15 мм, а також під кутом 0-45 градусів із максимальної глибиною 10 мм.
Двигун потужністю 1,1 кВт з ріжучою направляючую встановлений на масивний рельс. Міцна станина з регулювальними упорами для прямого та діагонального різання має бічне розширення та фіксатори, що забезпечує точність пропилу великогабаритної плитки. Складні ніжки металевої станини обладнані з одного боку двома колесами для зручного транспортування.
| Общие параметры | |
|---|---|
| Высота | 1175 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вес | 72 кг |
| Длина | 1860 мм |
| Основные | |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Максимальная длина реза | 1200 мм |
| Производитель | Norton |
| Максимальная глубина реза | 15 мм |
| Потребляемая мощность | 1.1 кВт |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Число оборотов холостого хода | 2950 об/мин |
| Угол реза | 45 град. |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина резки | 1200 мм |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Размер плитки | - |
| Скорость | 2915 об/мин |
| Габариты | - |
- Цена: 42 860 ₴
- Нет в наличии
- Код: tr232l
42 860 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0018:00
- Вторник09:0018:00
- Среда09:0018:00
- Четверг09:0018:00
- Пятница09:0018:00
- Суббота09:0018:00
- Воскресенье12:0016:00


