+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79



Акумуляторний ударний шуруповерт MAKITA DHP484Z (без зарядного і акумулятора)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійний професійний ударний дриль-шуруповерт DHP484Z серії LXT з використовується для свердління та встановлення гвинтів у деревину, метал та пластмасу. Безщітковий двигун. Сведління сталі до 13 мм, свердління деревини до 76 мм. До цієї моделі підходять будь-які акумулятори серії LXT 18V - від 1,3 Ah до 5,0 Ah. Версія DHP482Z поставляється без зарядного пристрою та акумулятора.
Найдешевший акумулятор до цієї моделі Li-ion BL1815N (1.3 Ah) можна придбати за акційною ціною 1835 грн. та Зарядний пристрій DC18RC LXT за ціною 2599 грн.
Найдешевший акумулятор до цієї моделі Li-ion BL1815N (1.3 Ah) можна придбати за акційною ціною 1835 грн. та Зарядний пристрій DC18RC LXT за ціною 2599 грн.
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | Makita |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 30000 уд/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Шуруповерт |
| Максимальний крутний момент | 54 H*m |
| Стан | Новий |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
- Ціна: 8 314 ₴
- Немає в наявності
- Код: dhp484z
8 314 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя12:0016:00


