+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79
Подарунок


Електропила SOLO 621-40
Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 470 ₴, 580 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Електропила SOLO 621-40»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка!
Потужна та надійна електропила SOLO 624-40 використовується, як любителями так і професіоналами. Комплектується високоякісним двигуном 2500 Вт. Шина, ланцюг та ведуча зірочка зроблені відомою фірмою OREGON.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.3 кг |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 2500 кВт |
- Ціна: 7 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127253
7 499 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя12:0016:00



