+380 (67) 718-09-22
+380 (93) 530-83-79
Терміново!


Рейсмус МАКІТА 2012 NBX + стіл стаціонарний 194053-0
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рейсмусовий верстат Makita 2012NBХ - один з самих надійних рейсмусів в своєму класі. В поставку входить стаціонарний стіл, який набагато спрощує роботу (див. Відео).
Докладніше:http://rozetka.com.ua/makita_2012nb/p195964/
| Основні | |
|---|---|
| Ширина заготовки | 155 мм |
| Довжина заготівлі | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| ЧПУ | Ні |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Двосторонній |
| Максимальна швидкість подачі | 0.15 м/сек |
| Споживана потужність | 1.62 кВт |
| Країна виробник | Японія |
| Кількість обертів холостого ходу | 8500 об/хв |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 28.1 кг |
- Ціна: 22 989 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2012nbx
22 989 ₴
+380 (67) 718-09-22
- +380 (93) 530-83-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0018:00
- Неділя12:0016:00


